HİZMETLER

YÜZ YÜZE TERAPİ

 

Ankara Koç İkiz Kuleleri'ndeki yerimizde yüz yüze terapiler gerçekleştirilir.

ONLİNE TERAPİ

 

Doktorlar ve terapi görüşmeleri için özel tasarlanmış güvenilir platform aracılığıyla online terapiler gerçekleştirilir. 

ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME

 

10-15 dakika sürecek olan ön görüşmede amacımız iki tarafın birbirini tanıması, sorunlar ve terapistin yöneliminin uygun olup olmayacağının değerlendirilmesidir.

Uzman/Klinik Psikolog

Asena Hatice Kılıç Kimdir?

 

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Psikoloji Bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun oldu. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamladı. Ardından farklı psikoterapi merkezlerinde çalışmalarına devam etti. 

 

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve ODTÜ Bilişsel Psikoloji Laboratuvarında stajlarını tamamladı. 

 

Kütüphane gönüllüleri projesinde akran zorbalığı, çocuklarda mahremiyet ve cinsel istismar, kanser psikolojisi ve stresle başa çıkma seminerlerinde gönüllü olarak çalıştı. Türk Psikologlar Derneği Travma, Afet ve Kriz Birimi gönüllüsü olarak İzmir depremi ve Covid-19 psikososyal destek çalışmalarında online olarak destek verdi. Psikoloji Çalışma Grubu Yönetim Kurulu üyesidir.

 

Şema Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli ve Çözüm Odaklı Terapi, Odaklanmış Kabul ve Kararlılık Terapisi ve Ölüm ve Yas Terapisi ile terapilerini sürdürmektedir. 

Şema Terapi Nedir?
2023-06-07 22:34 Şema Terapi Nedir?     “Sürekli size soğuk davranan kişilerle mi ilişkiler yaşıyorsunuz? En yakın hissettiğiniz kişilerin bile sizi umursamadığını ya da yeterince anlamadığını mı düşünüyorsunuz? A...
Sevilmeye Giden Yol
2022-04-22 02:09 Sevilmeye Giden Yol   Doğduğumuz andan itibaren sevilme ihtiyacıyla yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. Sevgi görmeyen bebekler hayatlarını kaybetmeye başlıyorlar. İnsanlar olarak yaşam boyu sürecek bir i...
Mükemmeliyetçilik
2022-03-13 01:34   Mükemmeliyetçilik   Sürekli karşıma çıkan kavramlardan birisi: mükemmeliyetçilik. Daha çok yüksek standartlar şemasından bahsediyor olacağım. Bendeki karşılığı oradan geliyor.     Yüksek sta...
Hayat Örüntüleri
2022-03-13 01:28   Hayat Örüntüleri   Hiç farklı olaylarda benzer hissettiğiniz ve benzer tepkiler verdiğinizi fark ettiniz mi? Peki bunları çocukluktan beri tekrar tekrar yaşadığınızı hiç fark ettiniz mi? Burada e...
İsim-Soyisim
E-posta
Telefon numarası
Bizi nasıl buldunuz?
Mesaj